Jsme moderní sportovní centrum pro všechny (upřednosťujeme děti a mládež do 16ti let) , kteří preferují aktivní styl života, zdravý pohyb či kvalitní trénink, pro všechny, kteří mají chuť pracovat na sobě a posouvat hranice svých možností nebo se chtějí jen tak pobavit, odreagovat, poznat nové přátele, prostě užít si skvělou zábavu…a přitom udělat i něco pro sebe.

Jsme Jumpcentrum – Trampolínový park F-M první trampolínový park ve Frýdku Místku. Na celkové ploše přes 450 m2 jsme pro Vás připravili kvalitní trampolínový park*, dětský koutek pro nejmenší, bar s osvěžením a zdravými pochoutkami, venkovní terasu, free Wi-Fi, skvělou hudbu a k tomu tým profesionálů.

* trampolíny podléhají přísné certifikaci evropských norem

Jsme tu pro jednotlivce, skupiny, školky, školy, firmy, kroužky:

  • uspořádáme nezapomenutelnou narozeninovou oslavu Vašich dětí včetně občerstvení dle dohody – nově pořádáme i venkovní oslavy s velkým nafukovacím hradem – viz galerie bar
  • připravíme dětský den, kde se holky a kluci pod vedením profesionálů naučí skákat
    salta a další „triky“, ale i třeba co a kde raději nezkoušet
  • pořádáme workshopy zaměřené na skákání (naučí tě skákat fronty, flipy, beka,side…)

Skákání na trampolínách není jen zábava, posiluje také zdraví…

Pohyb na trampolínách podporuje zlepšení rovnováhy, koordinace, motoriky, orientaci v prostoru, podporuje dobrou náladu, odbourává stres a zlepšuje vytrvalost. Je také prokázáno, že odstraňuje napětí a křečovitost a umožňuje spálit velké množství kalorií. Trampolíny v rámci tréninku využívají profesionální snowboardisté, lyžaři, hokejisté, basketbalisté a další profesionální sportovci.

Soubory ke stažení